Працівник ОПЗ з Южного завоював «золото» чемпіонату України з судномодельного спорту (фото)

Информ-панорама

Працівник АТ «ОПЗ», слюсар механоскладальних робіт ремонтного цеху Валерій Харет став переможцем чемпіонату України з судномодельного спорту. Перше місце та золота медаль були виборені заводчанином у складній боротьбі серед моделей секції «С» – це масштабні моделі, точні технічні конструкції та деталі кораблів. Про це повідомили в пресслужбі заводу 23 травня.

Чемпіонат України проходив з 3 по 5 травня цього року у місті Київ за участю представників команд з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Тернопільської областей, міст Маріуполя та Києва.

Валерій Харет – член Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України, майстер спорту України, неоднаразовий призер чемпіонатів світу, Європи, України з цього виду спорту.

«Моделюванням Валерій захоплювався ще з раннього дитинства. Було зібрано десятки моделей автомобілів, літаків, будівель, суден, тощо. Проте, детально вивчивши всі тонкощі та специфіку моделювання, Валерій почав займатися судномоделюванням професійно з 2016 року. З цього моменту всі моделі, крім копій кораблів, відійшли на задній план. Створені його руками копії голландської яхти, броненосця, данської шхуни та французького фрегата є справді унікальними. Вони неодноразово ставали лауреатами та займали призові місця на численних змаганнях судномоделістів національного та міжнародного рівнів. Так, на чемпіонаті Європи 2021 року, який проходив в місті Реєка (Хорватія), виготовлена руками Валерія модель фрегата LA VENUS зразку 1782 року посіла почесне третє місце. І це дуже вагомий результат, адже змагання проходили у вкрай напруженій боротьбі найкращих судномоделістів Європи», – зазначили в пресслужбі ОПЗ.

Восени цього року заплановано проведення чемпіонату світу, який відбудеться у місті Яблонець (Чехія). Підготовка до нього вже розпочалася. Модель фрегата доповнюється новими деталями, борти обшиваються міддю, виготовляється носова фігура корабля.

«Безумовно, війна, розв’язана проти України, вносить суттєві корективи у все наше життя, у тому числі і в підготовку до проведення змагань. Водночас і змінюються цінності, життєві пріоритети. Сьогодні головною метою кожного з нас стала наша Перемога. Щодо перемоги у чемпіонатах, конкурсах, змаганнях – вони також обов’язково будуть, але після досягнення головної Перемоги. А досягати результатів ми вміємо», – розповідає Валерій.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.