В Южному з 23 травня розпочнеться видача “гуманітарки” у вигляді продуктових наборів

Информ-панорама

В Гуманітарному штабі Южненської ОТГ повідомили, що з 23 (вівторок) по 25 травня (четвер) в нашому місті буде здійснюватись видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб. Видавати бокси будуть з 10:00 до 13:00 на першому поверсі спорткомплексу «Олімп» (площа Перемоги, 2).

«Для отримання допомоги запрошуємо людей з інвалідністю; родини, в яких є діти з інвалідністю; сім’ї з дітьми до шести років з числа внутрішньо переміщених осіб. При собі треба мати довідку ВПО, паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідку про наявність інвалідності та довідку ІНН», – зазначили в Гуманітарному штабі.

Раніше ми повідомляли, що члени виконкому 17 травня прийняли рішення доповнити продуктові набори, які наша громада вчергове отримала від Одеської районної військової адміністрації для деяких категорій вимушених переселенців. Для цього з матеріального резерву виконкому випущена низка продуктів харчування (крупи) управлінню соціальної політики Южненської міськради з подальшою передачею Центру надання соцпослуг для формування спільного продуктового набору. Центр потім повинен буде надати звіт до виконкому щодо використання продуктів харчування з відповідними документами. Про це доповів керуючий справами виконавчого комітету Владислав Терещенко.

Заступниця міського голови-начальниця фінансового управління міськради Людмила Паскаль повідомила, що мова йде про 300 продуктових боксів, які наша ОТГ отримала від Одеської РВА і це невелика кількість, тому задовольнити потреби всіх ВПО не вдасться, але вона запевнила, що Южненська громада найближчим часом очікує отримати ще одну поставку, але вже більшу за кількістю.

«Зараз мова йде про 300 наборів. В першу чергу будуть запрошені люди з особливими потребами, сім’ї з дітьми, які мають інвалідність. Ми очікуємо наступну поставку і там вже будуть забезпечені всі ВПО, які цього потребують», – озвучила Людмила Паскаль.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному з 23 травня розпочнеться видача “гуманітарки” у вигляді продуктових наборів

  1. Люди з інвалідністю 3 групи також можуть отримати продуктовий набір? Чи тільки як і раніше 1-2 групи?

  2. так, там 1, 2, 3 групи, але допомогу цю отримують тільки ті, хто заповнював анкету, тобто подавали заявку. В них є група в вайбері, там про це повідомляється, кажуть, що скоро буде нова партія допомоги, але треба вже зараз йти подавати заявку. Звернуться і “Олімп” і заповніть анкету.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.