Юніорська збірна України з гандболу, у складі якої спортсмен з Южного, стала віцечемпіоном Європи (дивізіон В)

Южный спортивный

Збірна України з гандболу, у складі якої спортсмен з Южного Михайло Писаревський, стала срібним призером юніорського Євро-2022 U-18 (дивізіон В) у румунській Крайові. У півфінальному матчі чемпіонату, в якому Україна перемогла Фінляндію, найкращим гравцем нашої збірної було визнано воротаря Михайла Писаревського – нашого земляка, який займається гандболом з семи років. Наразі грає у складі збірної України.

На жаль, у фінальному протистоянні наша команда зазнала поразки від Австрії з рахунком 23:30. Зазначимо, що початок гри був за українцями. Збірна України повела в рахунку (5:2, 6:4, 8:5). Пізніше збірна Австрії перехопила контроль над матчем, виграла перший тайм 15:12 та утримала перевагу після перерви. Цікаво, що наші спортсмени перемогли австрійців на груповій стадії 29:26, однак зробити це знову не вдалось. Після фінального матчу проти збірної Австрії свій коментар дав головний тренер української збірної Вадим Бражник.

“Вітаю всіх зі сріблом. Дякуємо вболівальникам, які вірили в нас і тим, хто не вірив, теж дякуємо. Був хороший для нас початок фінального матчу, але, на жаль, травма вже другого розігруючого не залишила нам можливості знайти рівноцінну заміну на цій позиції. Але я вдячний всім хлопцям за самовіддачу та волю до перемоги. Хочу подякувати всім дитячим тренерам за те, що знайшли та виховали таких спортсменів! Слава Україні!”, – сказав головний тренер збірної України.