В Южному волонтери виготовили більше тисячі енергобатончиків, але вимушені призупинити процес

Информ-панорама

Цех з виробництва енергетичних батончиків для наших військових, який запустили в липні южненські волонтери, перейшов позначку в тисячу виробів. Якщо бути точними, то було виготовлено 1130, але наразі у штабі волонтерів Южненської ОТГ повідомили, що вимушені взяти паузу через нестачу фруктів. Тож, якщо вам є чим поділитися, нагадуємо, що збір будь-яких фруктів та горіхів продовжується. Місце прийому інгредієнтів: вахта школи НВК ім. В’ячеслава Чорновола. Також волонтери можуть забрати самостійно. Контактна особа: Євген (093) 707-82-77.

Нагадаємо, про запуск власного виробництва енергетичних батончиків для ЗСУ южненські волонтери повідомили на своїй сторінці у Facebook 20 липня. Аби налагодити процес, активісти звернулись по допомогу до жителів та гостей нашої громади, аби ті поділились необхідними інгредієнтами. Южненці швидко відреагували на таку потребу і в липні передали мед, горіхи та фрукти. Енергетичні батончики забезпечують бійців калоріями та енергією, адже в їх складі: сухофрукти, горіхи, мед, пластівці, фруктовий сік та інші природні енергетики (залежно від рецепту). 

Фото: facebook.com/ShtabYTG.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.