Через зростання випадків COVID-19 на Одещині можуть повернути масковий режим

Украина

У зв’язку зі зростанням кількості нових випадків захворювання на COVID-19, в Одесі та області планується поновлення вимоги дотримання маскового режиму в громадських місцях. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Левон Нікогосян. За його словами, ці заходи наразі узгоджуються у департаменті охорони здоров’я Одеської ОВА.

Зазначається, що за останні два тижні серпня захворюваність COVID-19 в Одеському регіоні, де домінує штам Омікрон, зросла більш ніж удвічі. За минулий тиждень на Одещині було зареєстровано 376 випадків коронавірусу на тлі великої кількості госпіталізацій із підтвердженим діагнозом COVID-19 до одеської інфекційної лікарні.

“На даний час у медустанові перебувають понад 100 пацієнтів. Це говорить про те, що коронавірус став протікати ще важче, тому люди лікуються не амбулаторно, а стаціонарно”, – пояснив Левон Нікогосян.

Нагадаємо, спеціалізовані відділення сьогодні працюють у чотирьох опорних лікарнях міста: одеська інфекційна лікарня, міська лікарня №5, пологовий будинок №2 та дитяча міська клінічна лікарня №3. Усі медустанови мають бомбосховища.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Через зростання випадків COVID-19 на Одещині можуть повернути масковий режим

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.