В школах Южного укомплектували класи: цьогоріч учнів навчатиметься менше

Городская хроника

В нашому місті завершився обхід навчальних закладів, який здійснювала спеціальна комісія у складі спеціалістів управління освіти, ЖКГ, ДСНС, Держспоживслужби, Центру первинної медико-санітарної допомоги, управління капітального будівництва. Станом на 15 серпня вже прийнято рішення щодо навчання у всіх школах міста. Про це повідомив міський голова Володимир Новацький у своєму відеозверненні на каналі южненського ТБ. Він озвучив, що в новому навчальному році 2022/2023 на 276 учнів менше, ніж було в минулому. На сьогодні сформовано 152 класи в кожній із шкіл, проте одна з них буде проводити уроки для свої учнів у приміщеннях інших освітніх закладів, це пов’зано з питаннями безпеки.

«В Южному вже проведений огляд закладів освіти і практично прийняте рішення щодо навчання в школах. Можливо, ще будуть якісь коригування, але незначні. Безумовно, за основну ми брали побажання батьків. Вже укомплектовані класи, які будуть працювати онлайн і офлайн, освітній процес буде проходити в змішаному форматі. Цьогоріч будуть навчатися 3672 учні, це на 276 дітей менше, ніж минулого року. Сформовано 152 класи, в минулому навчальному році було 162, тобто на 10 класів буде менше. Очно навчатимуться 807 школярів у 40 класах: перша школа – 15 класів (освітній процес буде проходити у приміщеннях другої і третьої шкіл), друга школа – 14 класів, третя школа – 9 класів, четверта школа – 4 класи. Ще можуть бути зміни, але повторюю, що вони будуть несуттєвими, бо всі питання вже відпрацьовані з батьками, вчителями і нашим управлінням освіти», – озвучив Володимир Новацький.

Фото: архівне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.