З портів Південний, Одеса та Чорноморськ вийшло ще 9 суден з агропродукцією

Украина

9 на вихід + 13 на вхід – вдалий початок тижня. 12 вересня, в рамках реалізації «Зернової ініціативи», з портів Одеса, Чорноморськ та Південний вийшло 9 суден з 163,8 тис. тонн агропродукції. Про це повідомили в Адімінстрації морських портів України (АМПУ).

  • з Одеського порту вийшов танкер ORIS SOFI (Туреччина).
  • з порту Чорноморськ – AHMED CAN (Туреччина), S-BRILLIANT (Нідерланди), MAGNOLIA (Туреччина), BRIZA (Греція), SALLY M (Ліван 7000 кукурудзи), NORD STARK (Іспанія).
  • з порту Південний – HADAR (Італія), WIN SINO (Індія).

Сьогодні в порти Великої Одеси заплановано на вхід 13 суден. На 10:00 6 суден ошвартовано біля причалів портів Одеса (2), Чорноморськ (1), Південний (3). З моменту виходу першого судна з українським продовольством, враховуючи сьогоднішні судна, експортовано 2,78 млн тонн агропродукції. Всього з українських портів вийшло 122 судна з агропродукцією, яка була направлена до країн Азії, Європи та Африки.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “З портів Південний, Одеса та Чорноморськ вийшло ще 9 суден з агропродукцією

  1. Цікаво…а як вони завантажились?…..бо люди сидять багато хто без роботи!!!! Вот просто цікаво, в нас вже і тут “по блату” викликають?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.