Перейменування вулиці: в Нових Білярах пройде виїзне засідання профільної комісії

Информ-панорама

В п’ятницю, 16 вересня, о 18:00 в Нових Білярах в приміщенні Будинку культури (вул. Театральна, 4) відбудеться виїзне засідання комісії з питань перейменування об’єктів Южненської ОТГ, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Про це повідомили в міськраді. Нагадаємо, що цю комісію очолює заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Леонід Нейков. З жителями селища будуть обговорювати неминуче перейменування вулиці Жовтневої, так як вона підпадає під декомунізацію відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» – пояснили в міськраді.

Зазначимо, що за ініціативи Южненського міського голови Володимира Новацького винесена пропозиція щодо перейменування вулиці Жовтневої на вулицю Віталія Гуляєва, загиблого командира 28-ї окремої механізованої бригади. Цю пропозицію підтримали і члени комісії. Жителі Нових Біляр 16 вересня зможуть взяти участь в обговоренні даної пропозиції та поставити хвилюючі їх питання.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження міського голови від 7 вересня 2022 року, громадське обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Жовтневої в селищі Нові Біляри на вулицю Віталія Гуляєва продовжено до 7 жовтня (почалось обговорення 4 серпня).

Фото: архівне (Будинок культури в Нових Білярах).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.