В школах Южненської ОТГ проходять уроки безпеки з поліцейськими

Городская хроника

У навчальних закладах Южненської ОТГ для учнів провели лекції інспекторка ювенальної превенції Вікторія Седько та поліцейський офіцер нашої громади Сергій Лис. Наживо діти повторюють з правоохоронцями та рятувальниками правила безпечної поведінки на вулиці, в стінах учбового закладу, в побуті, вивчають алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, під час оповіщення про повітряну небезпеку, замінування, пожежу тощо. Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції в Одеській області.

«У школі в усьому слухайтеся вчителів. Якщо треба пройти до укриття, не бешкетуйте та не штовхайтеся. Тримайте всі свої речі поряд, подбайте по те, щоб з собою завжди була вода та щось смачненьке. А от незнайомі речі, навпаки, – не чіпайте, вони можуть бути небезпечними. Помітивши підозрілий предмет, повідомте вчителю чи іншим дорослим, які є поряд», – такі настанови дали южненські поліцейські учням молодших класів.  

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.