Вантажопереробка в порту «Южний»: на підприємстві підбили підсумки за листопад

Украина

Стабільність експорту агропродукції: 86 300 тонн оброблено на ДП «МТП «Южний». За підсумками листопада вантажопереробка порту «Южний» склала 47 400 тонн шроту та 38 900 тонн насіння соняшника. Оброблено два судна. Всього з початку роботи «Зернового коридору» завантажено 16 суден, опрацьовано 249 643 тонн сільськогосподарської продукції. Про це 1 грудня повідомили в пресслужбі держстивідора.

«У цей важкий для країни час ми робимо все можливе, щоб адаптуватися до сучасних реалій, ми усвідомлюємо необхідність принципових змін. Колектив підприємства професійно і сумлінно виконує всі завдання. Сьогодні ми забезпечуємо послідовний розвиток технологій обробки зернових вантажів задля продовольчої безпеки у світі та підтримки економіки України. Навіть у найскладніших умовах нам необхідно забезпечити роботою працівників підприємства, їх добробут. Постійна корекція виробничого процесу, зміна технологій обробки вантажів та раціональне використання потужностей підприємства дозволяють стабілізувати обсяги перевалки зернових вантажів», – зазначили в порту «Южний».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.