Через проблеми з тривалим відключенням світла ОСББ звернулись до влади Южного

Городская хроника

Голови правлінь декількох ОСББ міста 1 грудня прийшли на засідання сесії Южненської міськради, аби озвучити представникам влади міста проблему з тривалою відсутністю світла в їх будинках, зокрема тих, що розташовані в другому та четвертому мікрорайонах, і попросили посприяти у її вирішенні. Одна з представниць ОСББ запитала в міського голови, чому електроенергію в першому та третьому мікрорайонах, з її слів, вмикають на вісім годин, а інші будинки залишаються без світла. Також було озвучено щодо проблем в шістнадцятиповерхівках, через відсутність світла мешканці цих будинків не можуть приготувати їжу, так як там встановлені електроплити. Керівники правлінь наголосили й на проблемах з трансформаторними підстанціями, які знаходяться на обслуговуванні в ДТЕК і де давно треба було провести реконструкцію. Голови ОСББ також висловили невдоволення тим, що на сьогодні населення міста недостатньо інформують щодо графіків відключення світла і просять, аби місцева влада озвучувала, коли саме електроенергія буде вмикатись по мікрорайонам і в який час вимикатись.   

южний осбб новацький розмеріца

Міський голова Володимир Новацький вкотре наголосив, що такі проблеми зараз по всій Україні і на сьогодні ніякі графіки не діють, стосовно аварій в громаді на трансформаторних підстанціях, які виникають під час включення світла, спеціалісти намагаються якомога оперативніше проводити ремонти на ТП, аби подати електропостачання.

Заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий прокоментував ситуацію. В інтерв’ю Yuzhny.info він пояснив, що на одну підстанцію припадає два мікрорайони і найгірше для будь-якої системи – коли її треба вмикати і вимикати по декілька разів, запуск щоразу – це додаткове навантаження, тому в результаті постійних відключень вигорів провід, обладнаний на РП «Хімік», від якого заживлені другий та четвертий мікрорайони. Там протягом тижня велись роботи з відновлення проводів, тому ці мікрорайони “запускались” частково, це робилося в ручному режимі.

южний осбб любівий
віталій розмеріца

«Вчора був день, коли треба було остаточно завершити всі ремонтні роботи, тому другий та четвертий мікрорайони були вимкнені на весь день. Ремонт вже закінчили. Всі наявні аварійні бригади були задіяні, але не треба забувати, що в нас ще є Сичавка, Кошари, там теж такі самі проблеми і теж потрібно було проводити ремонти.

Ця непроста ситуація склалася не сьогодні, а після чергової ворожої атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України. В нас виникла велика проблема з енергозабезпеченням всієї країни. Ні міська, ні обласна влада не в змозі вплинути на цю ситуацію, бо є об’єктивна реальність сьогодення – це пошкоджені та зруйновані об’єкти енергетики. Звісно, що почалися тривалі відключення світла. В нас на кожну з підстанцій припадає два мікрорайона. Хочу підкреслити, що всі ми заручники складної ситуації, в мене теж немає світла, навіть опалення ще немає, через відсутність електропостачання нема змоги налагодити обладнання для запуску котла. Коли вдома світло є – я на роботі, коли я вдома – світла немає, тому досі не виходить викликати спеціалістів і провести відповідні роботи. Треба розуміти, що в країні війна, цей факт необхідно прийняти, нас сьогодні спеціально систематично намагається зруйнувати ворог. Повірте, працюють всі служби, зробити більше, ніж це роблять сьогодні енергетики – неможливо. Все, що в їх силах – все це виконують. Всі ці проблеми відчувають сьогодні й інші населені пункти, я вже мовчу про ситуацію в Херсоні…», – Дмитро Любівий.

дмитро любівий

Дмитро Любівий зазначив, що орієнтовний графік, який отримує від ДТЕК з вечора, за ніч може змінюватись і не є остаточним. Всі графіки сьогодні умовні, спеціалісти діють по ситуації – підкреслив заступник міського голови.

«З вечора ми з’ясовуємо, який буде можливий графік електропостачання в Южному, вже за ніч він змінюється і на ранок він вже інший. Не хотілося б дезінформувати людей, бо, наприклад, сьогодні ми чекаємо, що після 13:00 увімкнуть все місто, подивимось, чи відбудеться це, можуть дати світло, але можуть і не дати. Інформація тільки попередня, ораєнтовна, але точного графіка немає зараз. Електроенергію нам можуть подавати лише декілька годин на добу. Обласна диспетчерська діє згідно з вказівками центральної, тієї, що в Києві. Це не місцева влада вирішує кому і на скільки увімкнути світло. Енергетична система країни наразі недоотримує 30 відсотків потужності, тому регулюють подачу світла по всій країні, з однією області в іншу, одних вмикають – інших вимикають і так по черзі. Графіки сьогодні умовні, спеціалісти діють по ситуації. Тому інформувати населення завчасно ми не беремося.

В наших реаліях сьогодні проблема – це, коли світла немає більше доби. В нас є група ОСББ, ми відслідковуємо інформацію в ній, коли світла немає в когось всю добу, тоді намагаємось взаємодіяти з ДТЕК для того, аби проблему по конкретному будинку спеціалісти вирішили в індивідуальному порядку. Планується, що в ці найближчі дні по декілька годин на добу, вдень та вночі, в будинках міста буде електропостачання. Хочу наголосити, що ми сьогодні забезпечуємо цілодобове водопостачання міста завдяки тому, що заздалегідь придбали генератори на КНС, ВНС. Це сьогодні нам дозволяє при відключенні світла продовжувати роботу таких важливих об’єктів. Повірте, міський голова напряму тримає зв’язок з керівником обласного ДТЕК, ситуацію в місті там знають, коли трапляються екстрені ситуації – ми одразу звертаємось по допомогу», – озвучив Дмитро Любівий.

дмитро любівий

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Через проблеми з тривалим відключенням світла ОСББ звернулись до влади Южного

  1. Чисто Южный. Наши люди поражают, в стране война!!! Ау!! Хорошо хоть отопление и вода есть. Надо пережить трудности а не сраться почему в одном районе есть свет а у других нет. Чувствую что ещё пару месяцев и все перегрызут друг друга …нужно набраться сил и пережить трудности врагу на зло!!!

    1. Скажите, а в Харькове что, войны нет? Разговаривал с братом, у них в Харькове свет не отключают о слова СОВСЕМ. А так же есть тепло, вода, связь и интернет( кстати не прерывается как у нас) А ещё Разговаривал с тётей, она в Виннице живёт. Тоже очень удивилась что у нас отключают свет в домах. У них отключили только уличное освещение.

    2. И тётя живёт в Виннице, там тоже не отключают свет в домах от слова совсем.

  2. сами ОСББшники и виноваты в том, что перегрузки возникают, тк самовольно переключают щитовые своих домов на другой ввод – из-за этого в 4 микрорайоне и выгорел кабель

  3. Удобненько устроились с этой войной. Всё на войну списывать. Может залезем всей страной в окопы и будем там сидеть. Война же

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.