З 1 грудня на Одещині планують подавати світло мінімум двічі по 4 години на добу

Информ-панорама

Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною, тому в більшості регіонах країни, в тому числі в Одеській області, продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії. З 1 грудня ДТЕК Одеські електромережі буде робити все можливе, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 8 – 8,5 годин і в кожній домівці світло було мінімум двічі по чотири години на добу. Відключення відбуватимуться для всіх клієнтів почергово вдень та вночі протягом тижня. Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК.

«ДТЕК Одеські електромережі робить все можливе, щоб світло почергово вмикалося у кожного мешканця області мінімум двічі по чотири години на добу, якщо не буде додаткових обмежень від НЕК Укренерго. Ми розуміємо, що тривала відсутність світла ускладнює життя жителів Одеської області…

Такий режим буде діяти допоки не знизиться дефіцит генерації електроенергії та ситуація в енергосистемі не стабілізується і ми зможемо повернутись до стабілізаційних відключень, прогнозованих і за графіками. Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Після ввімкнення світла просимо не вмикати одночасно всі електроприлади — це може призвести до нової аварії в вашому мікрорайоні або будинку через різке підключення одразу великого навантаження. Просимо вас поставитись до енергетиків з терпінням та розумінням. Повірте, ми робимо все можливе і неможливе, щоб відключення тривали якнайменше тривалий час», – говорить в повідомленні.

Фото: В.Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.