Голова “Укренерго” про вимкнення електрики: “Ми не маємо права давати людям зайві очікування”

Без рубрики

Масовані ракетні удари російських окупантів по енергетичних об’єктах України призвели до пошкодження всіх великих тепло- й гідроелектростанцій. Про це очільник “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив “НВ” в інтерв’ю, опублікованому 28 листопада.

“Протягом семи ракетних атак від 10 жовтня були пошкоджені всі великі тепло- і гідроелектростанції в Україні. Я не можу вдаватися в деталі щодо наслідків кожного конкретного удару. Але я хочу наголосити – суть об’єднаної енергосистеми в тому, що споживач отримує електроенергію не лише від найближчої електростанції. Проблема, яку намагаються створити орки, – це саме зробити неможливим доставку електроенергії з одних регіонів в інші”, – сказав він.

Голова “Укренерго” наголосив, що потрібно бути готовими до наступних таких спроб. Журналіст запитав, чи будуть після атак на енергетику України більші й довші обмеження, пов’язані зі споживанням електрики.

“Першочергове завдання – повернутися до планових відключень, щоб люди могли планувати своє життя в умовах обмежень. Але ми не маємо права давати людям зайві очікування. Із кожною новою атакою тримати обмеження дефіциту у планових графіках стає складніше. На жаль, зараз ми ще маємо аварійні відключення, але вони необхідні. Дозволю собі порівняння з накладенням пораненому турнікета при кровотечі – це боляче і неприємно, але це рятує життя”, – пояснив Кудрицький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.