Українські водії взимку можуть відчути дефіцит бензину

Украина

Український ринок пального відчуває підвищення попиту. Останнім часом трейдери зазначали нетипове збільшення попиту на всі марки нафтопродуктів, зокрема на бензин. Це можна пов’язати з активним використанням генераторів і переформатуванням роботи найбільших роздрібних мереж країни.

За даними митниці, на територію України на пільгових умовах уже ввезено понад 238 тисяч генераторів та інших приладів альтернативного живлення. З одного боку це добре для бізнесу, тому що він може працювати безперебійно у години відключення електроенергії. З іншого – сотні тисяч генераторів споживають десятки тисяч тонн пального, як правило, бензину.

«Ми не готові до такого збільшення, починає «рватись» графік постачання, перспективні добові запаси зменшуються. Активно шукаємо додаткові партії в Європі», — розповів один із трейдерів.

Експерти не виключають, що найближчим часом ціни на АЗС можуть дещо зрости, щоб спробувати пригасити попит на період контрактування додаткових обсягів.

Джерело: mmr.net.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.