В Южному автопарк КП «Южтранс» поповнився новою одиницею спецтехніки

Городская хроника

Відтепер у южненських комунальників буде додаткова одиниця спецтехніки для прибирання міських територій. Машину міська влада закупила ще рік тому, але через введення воєнного стану процедура оформлення необхідних документів була призупинена. Як повідомив в інтерв’ю Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління житлово-комунального господарства Дмитро Любівий, поки що машина обладнана в зимову варіанті, на початку березня буде планове переведення всієї техніки комунальних підприємств на весняно-літній період. Вартість спецтехніки – 2,9 млн гривень.

«Ця нова машина також буде переобладнана (замість відвалу для чистки снігу будуть кріпитися щітки для підмітання вулиць). Додаткова одиниця техніки дозволить нам більш якісно і швидше наводити порядок на міських територіях, дорогах. Нашому автомобілю, який був задіяний раніше для цих робіт (“Глобус”), вже більше десяти років, він буде й на далі використовуватися, тепер на балансі КП «Южтранс» дві такі одиниці спецтехніки. Цей транспорт ми придбали ще до початку повномасштабної війни. Це універсальна машина, яка може працювати в будь-яку пору року: і взимку, і влітку (в залежності від навісного обладнання). На жаль, з початком введення воєнного стану робота сервісного центру МВС (МРЕВ) була призупинена, не було можливості тоді повноцінно здійснити передачу, оформлення транспорту для того, аби почати його експлуатувати. Тому відповідна процедура була завершена пізніше, ніж планувалося. До того ж, компанія, яка нам поставляла техніку, знаходилась в Миколаєві, через широкомасштабну війну частина персоналу виїхала, були певні складнощі, але все ж таки нам вдалося їх вирішити і наразі транспорт вже проїхав вулицями Южного», – розповів Дмитро Любівий.

южтранс нова спецтехніка

За словами Дмитра Любівого, є також необхідність в придбанні додаткової одиниці спецтехніки для роботи комунальників на висоті (автовишки).

«Ця машина потрібна для обслуговування системи зовнішнього освітлення для КП «Екорсервіс», бо наразі в нас тільки один автомобіль, який експлуатується також вже більше десяти років. Враховуючи, що доєдналося десятки кілометрів електомереж (Сичавка, Нові Біляри, Булдинка, Кошари), то одним транспортом обслуговувати таку територію складно. Автовишку планувалося придбати в минулому році, але через воєнний стан ми це не змогли зробити, до того ж і вуличне освітлення було вимкнено. Зараз світильники знову увімкнули, перевіряємо стан системи, виявляємо несправності, аби все привести до ладу», – озвучив Дмитро Любівий.

В управлінні житлово-комунального господарства Южненської міськради зазначили, шо процедура придбання спецтехніки тривала і займає орієнтовно півроку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному автопарк КП «Южтранс» поповнився новою одиницею спецтехніки

  1. Снег в Южном
    Вот умора
    На чем в сл раз деньги отмоем?
    Фильтрованую воду для рыбок в ставке?

  2. Лучше забор от дебилов на ставке и мусорники. Ходить противно от мусора и грязи.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.