Дитячий садок в Южному відкриває набір дітей на наступний навчальний рік

Городская хроника Новости

Дошкільний навчальний заклад №3 “Веселка” в Южному відкриває набір дітей, віковою категорією від двох до шести років, на 2024-2025 рік. Вже оприлюднили посилання на електронну чергу.

Процес подачі заявки простий: у електронній реєстрації в заклади дошкільної освіти потрібно обрати садок, зареєструватися, створити заявку на постановку до черги, перевірити дані у відділі освіти та прийняття заявки. Далі вже здійснювати моніторинг місця своєї заявки, отримати повідомлення про зарахування.

Після того, як надійде повідомлення, батьки у період десяти днів мають прийти до відділу освіти з документами.

Залишаємо посилання на реєстрацію: https://reg.isuo.org/preschools

Нагадаємо, під час звіту Южненського міського голови Володимира Новацького за 2023 рік громадяни мали змогу поставити йому питання, попередньо надіславши їх на електронну пошту. Тоді у ефірі місцевого телебачення прессекретарка Новацького зачитала питання публічно: серед них і питання дошкільної освіти. Зокрема, южненці цікавилися щодо можливого скорочення штату закладів дошкільної освіти. Володимир Новацький запевнив, що штат працівників скорочувати не будуть, а дитячий садок №4 переведуть у резерв, “законсервують”. За першої потреби відкрити заклад (за наявної необхідної кількості дітей), його обов’язково відкриють. Він додав, що наразі черги до дитячих садків практично немає.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Дитячий садок в Южному відкриває набір дітей на наступний навчальний рік

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.