В Южному стартував проєкт для дітей від International Rescue Committee (фото)

Информ-панорама

На базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Южненської міськради 22 червня відбулося перше заняття нового дитячого проєкту під назвою «Ключик до дитячого серця» в межах програми «Безпечний простір від UNICEF». Бажаючих зареєструватися і відвідувати тренінги було багато, тому організатори створили дві групи, сьогодні ознайомче заняття відбулось для першої, наступного четверга заплановано для другої. В приміщенні управління освіти на дітей чекала представниця міжнародного комітету порятунку IRC (International Rescue Committee) Аліна Якобчук. Вона мала на меті згуртувати дітей, провівши для них декілька розважальних заходів та відволікти від важкого сьогодення в умовах воєнного стану, який діє в нашій країні.

Дітлахи познайомились один з одним, розповіли, чим полюбляють займатися і активно долучилися до запропонованих їм розваг. Серед юних учасників тренінгу як місцеві жителі громади, так і внутрішньо переміщені. Під час арттерапії діти мали обвести фломастером свою долоню і зобразити всередині неї малюнок на власний розсуд. Дівчинка з Херсону написала своє ім’я та бажання – повернутися додому.

Розваги для дітей проводили на двох локаціях: в приміщенні управління освіти та на подвір’ї. Дітки бавилися, спілкувалися між собою і на звершення тренінгу отримали солодкі подарунки від організаторів. Як повідомила Yuzhny.info Аліна Якобчук, всього заплановано 14 таких тренінгів, в наступний четвер відбудетеся аналогічна ознайомча зустріч дітей другої групи.

«Сьогодні заняття було неструктуроване, тобто ознайомче. Тренінг триває близько години, ці 14 занять проходитимуть на різні теми: дружба, емоції, самоконтроль та інше. Головна мета наших тренінгів – згуртувати дітей, дати їм зрозуміти важливість прояву своїх емоцій, навчити правильно та легко знайомитися з ровесниками та заводити дружбу, відволікти та підняти діткам настрій», –  озвучила Аліна Якобчук.

Практична психологиня Центру професійного розвитку педагогічних працівників Южненської міськради Оксана Слєпченко для проведення таких занять пройшла спеціальне навчання від міжнародного комітету порятунку IRC і отримала відповідний сертифікат. Вона разом з Аліною Якобчук проводитиме в подальшому структуровані тренінги з дітьми нашої громади. Після двох ознайомчих занять бажаючі продовжити участь в проєкті об’єднаються в одну групу.

«Цей проєкт зокрема був розроблений для дітей, які живуть в країні, де йде війна. У нас зараз воєнний стан, тому ця програма для нас актуальна. Бажаючих взяти участь в проєкті виявилось немало, тому ми розділили дітей на групи. В подальшому заняття будуть структуровані. Програма покликана для того, аби допомогти дітям розвивати позитивні соціальні навички (розвиток мозку, вирішення конфліктів, наполегливість, регуляція емоцій). За допомогою арттерапії та ігор, які сьогодні проводились, діти вчаться фокусуватися, запам’ятовувати інструкції та поняття, розуміти власні емоції та емоції інших дітей, вчаться взаємодіяти один з одним, справлятися з проблемами та долати труднощі», – пояснила Оксана Слєпченко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному стартував проєкт для дітей від International Rescue Committee (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.