З 1 вересня українські школярі будуть вчитися за новою програмою

Без рубрики

З 1 вересня в українських школах вчителі по-новому викладатимуть історію України, всесвітню історію, світову літературу та захист України. Зокрема, на уроках захисту України школярів учитимуть протимінної діяльності. Про це повідомив заступник міністра освіти Андрій Вітренко в етері загальнонаціонального телемарафону.

З початку нового навчального року предмет «Захист України» буде більш практично спрямований. Буде посилено національно-патріотичне виховання і буде окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності. Щоб діти були свідомі того, що не можна чіпати, що має для них небезпеку», — запевнив Вітренко.

Також зміниться програма світової літератури, з якої вилучать “усе, що виспівує орківські війська, воно зникне з програми”, – наголосив заступник. Однак зараз відомо, що деякі твори російських письменників залишили на вивчення школярам. Крім того, зміни стосуватимуться й програм “Історії України” та “Всесвітньої історії”. Міносвіти повинно надати методику вивчення “взаємовідносин між українською нацією та “руським міром” на основі історичної правди”. Щодо питання нових підручників, то поки що невідомо, чи отримають школярі нові книги до 1 вересня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.