В Южному невідомий покалічив безпритульного собаку (фото)

Информ-панорама

Вранці 12 серпня тротуар між будинком по вулиці Будівельників, 3 та дитячим садком «Золота рибка» був залитий кров’ю. Волонтерка Світлана Компанієць на свої сторінці у Facebook повідомила, що хтось невідомий покалічив в Южному безпритульного собаку. У тварини різана рана. Жінка припускає, що удар був нанесений лопатою.

«Знаєте, з такими місцевими нелюдами і війни не треба. Щодня черговий прояв жорстокості та бездушності. Пес молодий. З’явився в Южному на автостанції два роки тому з купіруваними вухами, був цуценям, бігав за людьми і не міг збагнути, як опинився на вулицях міста. У ветеринарному пункті Володимира Юсюза сьогодні рану зашили. До того ж прищепили від сказу і кастрували за програмою від благодійної організації UAnimals. Вага собаки 25 кг», – написала Світлана Компанієць.

Для тих, хто хоче допомогти постраждалій тварині фінансово, кошти можна перевести на карту ПриватБанку 4731-2196-4963-9857 (Галина Борзікова) з позначкою: «для алабайчика». Також, якщо хтось захоче стати люблячим господарем для собаки телефонуйте за номерами: 093-505-73-91, 066-23-47-294.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.