В Україні циркулює підвид штаму COVID-19 “Еріс”: зафіксовані випадки інфікування

Без рубрики

В Україні виявлено десять випадків підвиду штаму COVID-19 “Омікрон” – “Еріс”. Про це журналісту “УНН” повідомили в МОЗ.

“Наразі на території України методом секвенування виявлено десять випадків підвиду штаму COVID-19 – «Еріс». А саме в шести областях: Дніпропетровська, Закарпатська, Сумська, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька”, – повідомили в МОЗ.

Повідомляється, що симптоми «Ерісу» такі ж, як і при інших відомих штамах COVID-19. Це біль у горлі, нежить, задишка, ломота у тілі, головний біль, лихоманка. Також в МОЗ зазначили, що «Еріс» – це варіант штаму коронавірусу SARS-CoV-2 «Омікрон».

“Наразі на території України циркулює близько 14 різних штамів вірусу довкола «Омікрону». У кожній області спеціалісти центрів контролю та профілактики хвороб відбирають зразки, щоб досліджувати штами та вивчати мутації, які виникають. Секвенування дозволяє відстежувати наявні штами та характер мутацій, які виникають – для вживання оперативних заходів в разі збільшення випадків захворюваності восени і взимку”, – розповіли в МОЗ.

Як повідомляється, у період з 2 по 8 жовтня зареєстровано 5 186 випадків захворювання на COVID-19, з них 18 — летальних, серед людей старше 30 років.

Джерело: “УНН”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.