Польську мову можуть включити до ЗНО

Без рубрики

Польська мова може стати однією з іноземних мов, яку буде включено до предметів, з яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання. Про це заявила віце-прем’єр Ірина Верещук, повідомляє Урядовий портал. Відбулась нарада, на якій обговорювались можливості отримання освіти українцями в Польщі й поляками – в Україні. Зокрема, обговорювалася можливість включення польської мови до переліку навчальних предметів, з яких проводиться ЗНО.

“Маємо переходити до конкретних дій, щоб інтегруватися у європейський простір. Перший крок – вивчення мов країн-сусідів. І цей крок має бути обопільним: поляки готові включити українську мову як іноземну до переліку навчальних предметів. В той же час українська сторона має розробити стратегію складання іспитів з польської мови”, – сказала Верещук.

Наразі для громадян Польщі в МОН України опрацьовують алгоритм визнання та зарахування результатів Egzamin maturalny при вступі до українських навчальних закладів.

Нагадаємо, у січні Міністерство освіти скасувало іспити для четвертих та дев’ятих класів. Державна підсумкова атестація скасовується вже не вперше. У 2020 та 2021 роках вона не проводилася через COVID-19, а у 2022 атестацію скасували через початок повномасштабного вторгнення РФ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.