Виплати на дитину в Южненській ОТГ: скільки сімей отримали та на яку суму

Городская хроника

В Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Так, сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога. На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч.

В 2022 році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень,  що на 4% менше 2021 року, в тому числі:

  • на першу дитину виплату отримали 52 ос.
  • на другу – 61 ос.
  • на третю – 17 ос.
  • на четверту – 2 ос.
  • на п’яту – 1 ос.
  • на шосту – 2 ос.

З них дівчат – 60, хлопчиків – 75. Із загальної чисельності отримувачів вказаного виду допомоги чотири особи – з Сичавського старистинського округу та дев’ять осіб – з Новобілярського. Про це повідомляється в звіті щодо виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Южненської ОТГ за 2022 рік, який був затверджений виконкомом 25 січня цього року.

Нагадаємо, влітку 2020 року виконком Южненської міськради затвердив зміни до цієї Програми, перебачивши можливість додатково фінансово підтримувати сім’ї з новонародженими дітьми. Важливою умовою для отримання допомоги є обов’язкова реєстрація дитини в Южненській громаді. Міський голова Володимир Новацький неодноразово підкреслював, що надання такої фінансової підтримки має сприяти зростанню народжуваності.

Зазначимо, розмір допомоги при народженні дитини на державному рівні складає 41 тисячу гривень. Одноразово допомога виплачується в сумі 10 тисяч, решту суми – протягом наступних 36 місяців рівними частинами по 860 гривень на місяць. При народженні дитини кожна сімʼя має право не тільки на фінансову допомогу, а й на одноразовий «пакунок малюка», в натуральній або грошовій  формі.

Фото ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.