Об’єкт на території Южненської ОТГ виставили на аукціон зі зниженням ціни

Информ-панорама

Оголошено аукціон зі зниженням ціни з приватизації науково-виробничного центру «Прогрес» біля порту Південний, що розташований в Нових Білярах по вулиці Індустріальна, 8 (Южненська ОТГ). Стартова ціна — 4 млн 984 тис. 998 гривень без урахування ПДВ. Аукціон планують провести 8 лютого. Раніше повідомлялось, що торги з продажу центру мали відбутися 31 січня, тоді його стартова ціна складала майже 10 млн гривень.

Підприємство засновано у 1995 році для збору і переробки брухту та відходів, які містять дорогоцінні метали. Вже багато років територія пустує, хоча навколо розвиваються логістичні гіганти.

До складу об’єкта входять:

  • будівлі та споруди загальною площею 5 820,5 кв.м.
  • інженерна інфраструктура (насосна станція, зв’язок електропостачання)
  • шість автомобілів

Земельна ділянка (площею 1,799 га) не входить до обʼєкту приватизації, однак покупець матиме право оренди чи купівлі у територіальної громади. Про це 1 лютого повідомили на сторінці регіонального відділення Фонду держмайна України у Facebook.

“Про минуле об’єкту навіть говорити страшно: тут і радіотехніку розбирали, і утилізували електрообладнання. Та в реальності зараз підприємство не працює, мав змогу це побачити на власні очі. Майбутній інвестор матиме багато роботи, але вірю, що знайде застосуванню обʼєкту у такому логістичному місці”, – зазначив Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду держмайна.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.