Подорожчають на 15%: українців попередили про зростання цін на продукти перед Великоднем

Без рубрики

В Україні очікується подорожчання м’яса, молочної продукції та яєць перед святкуванням Великодня, який цього року випадає на 16 квітня. Про це йдеться в телепрограмі “Сніданок з 1+1”, яка вийшла в ефір 21 березня. Українцям радять закупити традиційні для великоднього столу продукти — м’ясо, яйця, олію, сметану та ранні овочі — наперед. Водночас економісти прогнозують, що цієї весни, на відміну від попередньої, популярні продукти для святкового столу не подорожчають на 50 чи 100 відсотків, як було у 2021 та 2022 роках. Причина — бойові дії на території України, які й так “підняли” ціни на максимум.

“Безперечно, я думаю, що в усіх виробників продовольства буде бажання підняти ціни. Але ніхто сьогодні не платитиме 150 грн за десяток яєць або 200 грн/кг помідорів. Тому що немає таких грошей у людей”, — прокоментував ситуацію економіст Олег Пензин.

За його словами, популярні у “великодній сезон” продукти піднімуться в ціні в середньому на 10-15 відсотків.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Подорожчають на 15%: українців попередили про зростання цін на продукти перед Великоднем

  1. Тю, перед Пасхой. Продукты уже подорожали на 100 % Лук 60 грн стоит, когда такое было!? Всё не нажрутся проклятые!

  2. Подняли очень высоко цены. Написано для манипуляции. “Никто дорого платить не будет, у людей и так денег нет”. Завтра яйца 200 грн будут и напишут , ” Вы что , какие яйца по 500 грн. , у людей и так денег нет” Потом яйца по 500 грн станут , напишут ” Вы что , какие яйца по 800, у людей и так денег нет и т.д.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.