В Южному декілька приміщень реконструюють під житлові квартири

Информ-панорама

Розглянувши лист директорки комунального підприємства «Готельно-житловий комплекс» Елади Литвинчук члени виконкому на засіданні 21 березня погодили проєкти  реконструкції декількох нежитлових приміщень під житлові квартири за адресою: вул. Будівельників, 7. В подальшому ГЖК має виконати роботи з реконструкції в відповідності до проєкту, оформити необхідні документи та ввести ці приміщення в експлуатацію. Таким чином, готель остаточно стане житловим будинком.

З цього питання доповідав начальник управління архітектури та містобудування міськради Сергій Оришака. В інтерв’ю Yuzhny.info він розповів, що готель в цьому будинку вже не функціонує, там залишилось декілька приміщень, які не використовувались, тому доцільно зробити з них житлові квартири, ордери на які людям буде видавати комісія (згідно з чергою).

«Ще минулого року керівництво ГЖК звернулося до виконкому з проханням надати дозвіл на реконструкцію нежитлових приміщень першого поверху в житлові. Ці приміщення готельно-житловому комплексу не потрібні, вони пустували і були не задіяні. Аби їх можна було ефективно використовувати, керівництво ГЖК звернулось в міськраду. Тоді виконком надав дозвіл, після чого ГЖК зробив необхідні проєкти, які вже пройшли відповідну експертизу і сьогодні, згідно з процедурою, подав на погодження виконкому. В подальшому треба оформити дозвіл на виконання будівельних робіт, а після їх завершення – ці квартири можна буде вводити в експлуатацію. Комісія буде видавати ордери на заселення людей в це житло (згідно з чергою)», – пояснив Сергій Оришака.

Як повідомила директорка ГЖК Елада Литвинчук, наразі в будинку є ще одна кімната, яка не заселена, а також весь перший поверх, де і планується провести реконструкцію і в подальшому там буде шість квартир. Після заселення в них людей, готельно-житловий комплекс як такий вже не функціонуватиме, тоді цей будинок може стати ОСББ і мешканці будуть самі опікуватися ним.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.