З нагоди Дня Незалежності України посадовці поклали квіти до пам’ятника Шевченку

Информ-панорама

Представники міської влади, працівники виконкому, комунальних підприємств міста, освітяни зранку 24 серпня поклали квіти до памятника Тарасу Шевченку в однойменному сквері з нагоди 32-ої річниці Дня Незалежності України. В місті сьогодні скасовано запланований раніше благодійний ярмарок біля Палацу культури та під забороню будь-які розважальні заходи, так як в Южненській ОТГ оголошено День скорботи. Сьогодні наша громада попрощалася з двома Захисниками – Артемом Севастєєвим та Віктором Неприцьким, які віддали своє життя, виборюючи для кожного з нас незалежність, свободу, територіальну цілісність Батьківщини.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “З нагоди Дня Незалежності України посадовці поклали квіти до пам’ятника Шевченку

  1. А еще лучше не пустыми прожектами с 2014 года было заниматься, а готовиться к войне. А то где то-то там на Донеччине.

  2. А причём здесь Тарас Григорьевич до независимости Украины? За независимость борятся на передовой и отдают свои жизни. Так может к их памятниками нужно возложить цветы.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.