Вечір джазу: в Южному відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Информ-панорама

До Міжнародного дня музики (1 жовтня) вперше за час широкомасштабної війни гості з Миколаєва, гурт Perfomance Band Володимира Алексєєва, зіграють в Южному благодійний концерт на підтримку південного фронту ЗСУ. Захід під назвою «Джаз. Культурна лінія оборони» відбудеться в п’ятницю, 30 вересня о 19:00 в кафе «Контрабас», яке знаходиться на першому поверсі Палацу культури «Дружба». Про це сьогодні організатори повідомили на сторінці закладу в Instagram:

«Стовідсотковий живий звук: контрабас, труба, ударні, клавішні, вокал. Що у програмі?
Все, як ви зазвичай любите на джазових вечорах: від традиційного до сучасного, від лірики до веселого, а також додатково в джазових обробках хіти українських виконавців та Sting, Beatles, Nirvana, Stevie Wonder та багато інших. Вхід вільний, Free Donation + розіграш дещо суто миколаївсього. Попередня бронь столиків в кафе «Контрабас». На випадок повітряної тривоги всі гості проходитимуть у сховище МПК «Дружба».

Якщо ви фанати джазу та Performance Band але не будете в місті, або музиканти інших міст, та хочете підтримати: Mono: 5375414118200160, Privat: 5363542017656183».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.