В Южному внесли зміни до Програми соцзахисту через зростання кількості поранених та загиблих військових

Городская хроника

Члени виконкому внесли зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Южненської ОТГ. Як пояснила начальниця управління соцзахисту Наталя Монастирська, зміни обумовлені збільшенням в нашій громаді кількості поранених військовослужбовців та сімей загиблих Героїв-земляків.

«Зміни вносяться до заходу «Надання одноразової грошової допомоги: пораненим військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, МВС та інших формувань, визначених згідно з мобілізаційними планами; сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців ЗСУ, СБУ, МВС та інших формувань». Здійснюється коригування результативних показників, збільшується загальна сума по програмі на 2022-2023 роки, проте на цей рік ми будемо здійснювати всі видатки в межах програми, тобто потреби у додатковому фінансуванні на 2022-й немає», – озвучила Наталя Монастирська.

Нагадаємо, в Южненській ОТГ розмір грошової допомоги пораненим військовослужбовцям з місцевого бюджету складає 20 тисяч гривень на 1 особу, сім’ям загиблих (померлих) захисників – 50 тисяч гривень на сім’ю (в тому числі на поховання – 30 тисяч та на виготовлення і встановлення надгробку на кладовищах громади – 20 тисяч гривень).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.