ВАКС знову продовжив обов’язки керівництва порту «Южний»

Информ-панорама

Вищий антикорупційний суд продовжив до 21 лютого 2023 року строк дії обов’язків, покладених на керівника порту «Южний». Його підозрюють у заволодінні понад 1,5 млн грн. Таке рішення 21 грудня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло». Як відомо, йому визначили 1,45 млн грн застави. На нього вже поклали такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з Одеської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; здати на зберігання закордонні паспорти та утримуватися від спілкування із низкою осіб щодо обставин справи. Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив продовжити дію всіх обов’язків.

«Клопотання задовольнити. Продовжити строк дії обов’язків, покладених на підозрюваного до 21 лютого 2023 року», – йдеться в рішенні.

Також ВАКС продовжив такий самий перелік обов’язків заступнику директора порту «Южний» до 23 лютого, а обов’язки заступника директора з економіки продовжили до 22 лютого.

Нагадаємо, у вересні 2022 року НАБУ і САП повідомили про підозру керівнику порту «Южний» та двом його заступникам у заволодінні понад 1,5 млн гривень. За даними слідства, з квітня по серпень 2020 року, попри обмеження, встановлені урядом щодо виплати зарплати посадовцям (не більше 47,2 тис. грн) на період дії карантину через COVID-19, в.о. директора порту «Южний» забезпечив зайве нарахування собі заробітної плати.

Фото: пресслужба ДП “МТП “Южний”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.