В центрі зайнятості Южного з підприємцями обговорили можливості грантів, розширення бізнесу

Информ-панорама

Більше 35 жителів Южненської громади та представників малого і середнього бізнесу взяли участь в інформаційному заході, під час якого обговорили активні програми зайнятості, зокрема відкриття або розширення бізнесу, весь ланцюжок дій від бізнес-ідеї до прийому на роботу працівника та цільового використання коштів гранту. Про це повідомили в обласному центрі зайнятості (ЦЗ).

Захід відбувся в нашій громаді за ініціативою Южненського відділу Одеської філії ЦЗ та за участю представників АТ «Ощадбанк», управління економіки міськради, відділу надання адміністративних послуг міськради, сервісного центру Пенсійного Фонду в м. Южне. Представники ТВБВ «Ощадбанк» детально зупинились на механізмі та умовах використання коштів з рахунку.

Представниця управління економіки Світлана Чебан ознайомила присутніх з перспективними напрямками започаткування бізнесу в Южненській ОТГ, а фахівчиня сервісного центру Пенсійного фонду Людмила Шихова висвітлила переваги легальної зайнятості, принцип розрахунку ЄСВ, його сплату і вплив на розмір пенсійного забезпечення у майбутньому.

“Фахівці служби зайнятості надали вичерпну інформацію щодо компенсаційних програм служби зайнятості за працевлаштування окремих категорій громадян, у тому числі внутрішньо переміщених осіб”, – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В центрі зайнятості Южного з підприємцями обговорили можливості грантів, розширення бізнесу

  1. При таких конских кредитных процентах, при штрафах и проверках, какой может быть бизнес.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.