В службі зайнятості Южного озвучили, скільки ВПО вдалося працевлаштувати в 2023 році

Информ-панорама

Відбулась робоча зустріч начальниці Южненського відділу Центру зайнятості Ірини Черепащук з начальницею управління соціальної політики міськради Наталею Монастирською, на якій було презентовано активні програми зайнятості для працівників установи, які опікуються внутрішньо переміщеними особами, соціально вразливими верствами населення.

Під час зустрічі оновлено угоду про співпрацю у поточному році, досягнуто домовленостей про оперативний обмін інформацією та сприяння індивідуальному супроводу осіб з числа ВПО та соціально вразливих категорій громадян. У службі зайнятості протягом 2023 року перебували на обліку більше 190 ВПО, з яких близько 90 знайшли роботу за підтримки служби зайнятості; 7 здобувають нову освіту, отримавши ваучер; 5 проходили навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Про це повідомляється на сайті міськради.

«Для працівників установи презентована можливість навчання за ваучером для здобуття нової професії або другої вищої освіти. На завершення зустрічі домовилися про проведення спільних заходів та співпрацю», – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.