В Южненській громаді комунальники почали розчищати дороги від снігу з ночі

Городская хроника

З 8 січня на Одещині почала вирувати негода. В Южненській громаді розчищення доріг та пішохідних доріжок від снігу, а також посипання території піщано-сольовою сумішшю спецтехніка почала здійснювати з ночі понеділка. В роботі задіяна техніка КП «Южтранс», КП «Екосервіс», КП «Южненське узбережжя». Останнє підприємство обслуговує територію Сичавки, Кошар, Нових Біляр. В першу чергу комунальники розчистили дорогу в Сичавці по вулиці Каштановій, де знаходиться «швидка». В управлінні ЖКГ зазначили, що ситуація в Южному під контролем, при виявленні проблемних точок у місті, комунальники додатково посипатимуть ці ділянки.

В Одеській ОВА повідомили, що станом на 08:00 на Одещині через негоду 191 населений пункт лишається без електропостачання. Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення. Газо-, водо-, теплопостачання у штатному режимі. На території всієї області функціонують 415 пунктів незламності. Ще 397 готові розгорнути у разі необхідності. На дорогах державного та місцевого значення працює спецтехніка. Водіїв закликають, у разі відсутності екстреної необхідності, сьогодні утриматися від поїздок.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южненській громаді комунальники почали розчищати дороги від снігу з ночі

  1. Чем отличается сей шедевр от предыдущего?

  2. А какого хрена дороги в городе не почищены почти? Хотите показать нам что без пиджака все в упадке? Некому чистить-пусть “красотки” исполкомовские выходят.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.