Негода вирує: в Южненській ОТГ комунальники почали посипку автодоріг та пішохідних зон

Городская хроника

Після обіду в місті почали погіршуватися погодні умови: дощ з переходом в сніг, ожеледь та налипання мокрого снігу. Всі комунальні служби громади були готові до негоди, працівники КП «Екосервіс» в другій половині дня почали посипати пішохідні доріжки піщано-сольовою сумішшю, на автодорогах цю роботу проводить спецтехніка КП «Южтранс», в населених пунктах Сичавського та Новобілярського старостинсього округів – КП «Южненське узбережжя». Там нам повідомили, що сьогодні працюватимуть до вечора, завтра, 9 січня, почнуть з 07:00, а спецтехніка з 04:00. На КП “Южтранс”, як зазначив нам директор підприємства Володимир Суханов, на розчистку снігу, якщо будуть сильні опади, техніка готова вийти в будь-який момент.

В управлінні житлово-комунального господарства Yuzhny.info повідомили, що комунальні служби відпрацювали план дій на період негоди заздалегідь. В УЖКГ зазначили, що прибудинкові території мають обслуговувати і посипати піском техперсонал ОСББ та обслуговуючих компаній.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Негода вирує: в Южненській ОТГ комунальники почали посипку автодоріг та пішохідних зон

 1. Де ті голови ОСББ. Хто посипає та вбирає двори. Якого чорта ви домівки прийняли. ЖЭКи – де краше!
  Прибудинкові територіі не вбирає місто.Голови ОСББ сидять вдома. Чекають як збільшити тарифи. Більш нічого не роблять. 60 будинків в місті це 60″ директорів”. Створили ОСББ і сидять чекають. Розвивайте ОСББ. Сидять чекають.
  Розвивайте ОСББ . Сидять чекають
  Люди чекають, а вони сидять нічого не роблять.

  1. Не только 60 директоров, но и 60 бухгалтеров, а также главы осбб обзавелись адвокатами, чтобы не так легко было сковырнуть их.

   1. Люди сами себе юристы. Адвокаты и юристы читают те же законы , что и люди . Надо просто читать. В основном “по недоверию” убирают голов ОСББ. За чей счёт адвокат ? Люди в тариф согласились закладывать деньги на адвоката ? Анвокат для чьих интересов нанимается , для жителей или голов? Чьи интересы он отстаивает лично голову , либо жителей дома? Что говорит устав дома? Устав у головы надо взять? Если ли там прописано что то , на что не давали согласия жители, или сам голова прописал? Такие вопросы должны возникать у жителей , а не просто голова сам себе хозяин. Они закон и адвоката притягивают, а люди ничего, сидят телек смотрят.

 2. Природні явища не підпадають під укладений договір по обслуговуванню прибудинкових територій. Голови ОСББ звільняються від укладених договорів між сторонами. Місто повинно вбирати прибудинкові територіі. Не слухайте дурнів голів ОСББ. Вчить іх. Теж саме , коли у дворі повалені дерева . Місто повинно вбирати. Вчиться. Ні Годовенко, ні Галина , ні Оля , ніхто, серед дурнів не навчить вас .

 3. После обеда?? После обеда трасса стала замерзать по дороге в город как стекло дорога стала. Ни одной машины посыпалки не было. Дворы такие же стеклянные, никто там ничего не чистил. Ваш испуг перед снегом просто смешон, похоже на снег в Африке.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.