В Южному змінили тарифи на послуги комунального ринку

Информ-панорама

Члени виконкому встановили тарифи на послуги КП «Южненський комунальний ринок» на період воєнного стану в Україні. Як пояснила під час засідання 21 липня начальниця управління економіки міськради Наталя Гнеушева, ринку довелося перерахувати тарифи на послуги у зв’язку з переходом на спрощену систему оподаткування.

«Раніше в них був ПДВ, зараз перейшли на спрощену систему (оподаткування за ставкою 2%), таким чином тариф зменшиться майже на 18%. Також на підприємстві переглянули кількість працівників штату, прибрали одну посаду (двірника)», – озвучила Наталя Гнеушева.

  • Для впровадження підприємницької діяльності (згідно договору оренди) на території ринку по вул. Хіміків, 19-А тариф встановлений в розмірі 45,55 грн. за 1 кв.м. в місяць;
  • Для обслуговування розміщених стаціонарних тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Хіміків, 19-А – в розмірі 39,68 грн. за 1 кв.м. в місяць; по пр. Миру, 19-А – в розмірі 39,24 грн. за 1 кв.м. в місяць;

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному змінили тарифи на послуги комунального ринку

    1. Красавчик, Барыги? А в магазине не барыги? Где ты одеваешься? Где еду покупаешь? А где работаешь? Любой руководитель барыга, ибо он зарабатывает на тебе.)))

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.