В Южному планують провести ремонт теплопункту в поліклініці

Городская хроника

На засіданні виконкому 21 липня були внесені зміни до напрямів діяльності та заходів міської Програми розвитку інфраструктури Южненської ОТГ. Як повідомив заступник начальника управління капітального будівництва Олександр Павленко, до програми додали захід: «Капремонт індивідуального теплового пункту і системи опалення поліклінічного відділення Южненської лікарні по вул. Будівельників, 19  вартістю 299 тисяч 543 гривні». Зараз мова не йде про виділення коштів для ремонту, поки що члени виконкому даним рішенням лише внесли необхідні для цього зміни до відповідної програми – пояснив на засіданні міський голова Володимир Новацький. За наявності в бюджеті коштів для проведення запланованих робіт, ремонт мають намір розпочати в цьому році.

За весь період експлуатації поліклініки капітальний ремонт теплового пункту, який забезпечує постачання теплової енергії в осінньо-зимовий період, не проводився. В медзакладі пояснили, що на сьогоднішній день склалась критична ситуація  з подальшою його експлуатацією. Зокрема, через технічні проблеми відсутня можливість перекривання потоку під час аварії, а через відсутність засобів регулювання температури неможливо правильно регулювати споживання теплової енергії в будівлі, що призводить до підвищення споживання тепла.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному планують провести ремонт теплопункту в поліклініці

  1. Я в шоке.Опять ремонт?В стране война, они ремонт решили делать.Задолбали с отмыванием денег. Надеюсь уже получат по полной программе за раскрадывание средств.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.