В Южному збільшується заборгованість населення за комунальні послуги

Информ-панорама

Міський голова у своєму відеозверненні на каналі южненського ТБ 3 жовтня вкотре нагадав жителям нашої громади про необхідність сплачувати кошти за спожиті комунальні послуги. Він зазначив, що заборгованість населення перед комунальними підприємствами міста зростає. Через це КП вимушені функціонувати з дефіцитом платежів, а суми боргів значні.

«На жаль, у нас збільшується заборгованість населення за комунальні послуги. Я вже порушував це питання, і зараз знову хочу звернутись до людей. Треба сплачувати кошти, тому що борги ростуть. За воду заборгованість 5 млн гривень, за тепло – 22 млн гривень, за вивезення сміття – 1 млн гривень. Ми всі розуміємо, що скоро починається опалювальний сезон і можуть виникнути питання щодо закупки і води, і газу», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на КП «Южтеплокомуненерго» всі заплановані технічні роботи виконані, укладено договори на постачання природного газу, готовність до роботи в осінньо-зимовий період становить практично сто відсотків. Придбано дизель-генератор для забезпечення безперебійної подачі електроенергії на котельню. Тільки у серпні поточного року з’явилася можливість оплатити ремонт сіткової живильної помпи, призначеної для подачі очищеної води до котла або промислових парових генераторів. Потребує ремонту друга одиниця аналогічного обладнання котельні. На це рішенням попередньої сесії Южненської міської ради виділено необхідні кошти.

Також широкий фронт робіт здійснюється щодо забезпечення належного функціонування водогосподарства міста. Там необхідно здійснити  профілактичні, поточні ремонти, замінити зношені агрегати, запірну арматуру (пристрої для перекривання потоку робочого середовища в трубопроводах та інших технічних апаратах), щоб на випадок позаштатної ситуації максимально оперативно локалізувати несправність. Крім того, закуплено та встановлено два дизель-генератори для роботи на каналізаційній насосній станції. Це важливо, адже в разі знеструмлення об’єкта доведеться відключати водопостачання. Додатково заплановано закупити ще три дизель-генератори для безперебійної експлуатації артезіанських свердловин, а також придбати обладнання для центральної водонасосної станції.

Щодо житлового фонду міста, то вже завершено ревізію та промивання системи опалення приміщень, перевірено перекрив на арматуру, лічильники тепла. На южненському міському підприємстві «Южтранс» підготовлено шість одиниць автотракторної техніки для роботи в зимовий період. Закуповується необхідний посипальний матеріал – зазначили в управлінні ЖКГ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному збільшується заборгованість населення за комунальні послуги

  1. Конечно долги. Многие потеряли работу, кому-то платят мизерные зарплаты, кому-то совсем не платят. Многие уехали в Европу, возможные запланированные деньги тоже не поступают в бюджет. Война в стране, что поделаешь.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.