В Южному запустили електронну анкету для збору пропозицій нової назви міста

Информ-панорама

З 7 липня почався збір пропозицій жителів міста щодо нової назви Южного.  Спочатку був доступний варіант надсилати листа в міськраду, вказавши там свої пропозиції (65481, Одеська область, Одеський район, місто Южне, проспект Григорівського десанту, 18 (міськрада); або на електронну пошту viddil_dilovodstva_ymr@ukr.net).

З 22 липня у містян з’явилась можливість заповнити спеціально розроблену анкету в Палаці культури «Дружба», запропонувавши нову назву для Южного (пункт працюватиме кожні вихідні з 17:00 до 20:00 в фоє ПК).

З 26 липня жителі міста можуть зробити це онлайн, відтепер анкету оприлюднено в електронній Google формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScscoOKqLGYWS7GSHI2h099B5nWoT3dPw_N4zsU4EQH6w_9-w/viewform?pli=1

Крім варіанту нової назви в анкеті треба вказати своє ім’я та прізвище; місце реєстрації; номер телефону; обрати вікову категорію; написати коротке обґрунтування, чому саме таку назву пропонуєте; зазначити, чи унікальна вона; написати, як будуть називатись жителі міста та варіант цієї назви на англійській мові. В міськраді наголосили, що в анкеті писати назву Южне чи Южний – не можна, це не враховуватимуть в подальшому. Крім того, долучитись до збору пропозицій можуть тільки ті южненці, які прописані в місті.

Після збору пропозицій їх будуть відпрацьовувати члени робочої групи, яку очолює міський голова Володимир Новацький, для подальшого проведення консультацій з громадськістю (з 8 вересня до 7 жовтня поточного року).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

12 thoughts on “В Южному запустили електронну анкету для збору пропозицій нової назви міста

 1. Неужели в Южном нет других проблем ? Кругом написано укрытия , хорошо .Но , извините , пандусы оборудованы ?

  1. Как будто Вы наш город не знаете.
   Тут на каждом ср@ном подвале могут писать «укрытие», а по-факту для людей там нет абсолютно никаких условий.

  2. Чому так критично сприймається це перейменування? Ну зміниться назва, це виконання Закону, в чому проблема?

 2. Ну да, в Киеве, на щите у статуи герб меняют, а чего бы нам в такого учудить? О!, а не поменять ли название городу?
  Сколько документов надо переделать, а это все затраты, это не на якоре табличку поменять. Ну вообщем все как обычно. Мой вопрос, это срочно, ну вот прято сейчас когда страна воюет?

  1. Нічого російського не повинно бути в УКРАЇНІ і вас росіян також Бо ви маєте свою батьківщину Росія і фашиста росіянина Путлєра а також російську армію яка нас вбиває

 3. Ненадо никакие документы менять,никто нехочет переименования города,но за нас решили сверху, в верховной раде скучно народу!

 4. А когда поменяют название Ужгорода? А то как-то не по украински называется этот Город

 5. Все дуже просто, без будь-якого галасу, як це зробив порт
  Южне- Південне. Так ні в нашому місті немає більш проблем, треба щось крутити, депутатам в період війни нічим зайняться.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.