Які спеціальності є найпопулярнішими серед вступників у 2023 році

Украина

В Україні щороку зростає репутація топових університетів. Але різниця між топовими вишами та закладами середнього та нижчого рівня стає чимраз більшою. Про це розповів заступник очільника Міносвіти Михайло Винницький і додав, що з цією різницею треба щось робити. Також він уточнив, які спеціальності найчастіше цього року обирають абітурієнти, – пише “Суспільне”.

Посадовець зазначив: цьогоріч попит мають військові спеціальності. Особливо їх обирають хлопці, які зараз воюють на фронті і хочуть здобути офіцерські звання. Крім того, попит мають ІТ та економічні спеціальності.

«Але є ще цьогорічне рішення Кабміну з метою відкоригувати державне замовлення у бік таких спеціальностей, як терапія мови і мовлення, фізична реабілітація, ерготерапія, психологія, соціальна робота. Це все спеціальності з підвищеним попитом, адже нам потрібно буде відновлювати людський капітал», – зауважив Винницький.

До того ж через чотири роки, за його словами, завершать навчання інженери-будівельники, які будуть задіяні у відбудові України.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.