В Южному запланували додаткові заходи для зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій

Информ-панорама

З метою зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, розглянувши звернення керівника Головного управління ДСНС України в Одеській області, южненські депутати внесли доповнення до Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської ОТГ на 2022 – 2026 роки. Зокрема, в програмі додатково передбачили такі пріоритетні завдання:

  • створення автоматизованої системи централізованого оповіщення населення громади (розробка проекту, придбання обладнання, монтажні роботи);
  • матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту (закупівля аварійно-рятувального, пожежно-технічного обладнання та спорядження – три одиниці).

Депутат Ілля Юрченко під час обговорення питання запропонував переглянути термін виконання заходу щодо системи оповіщення населення, зазначивши, що його необхідно звузити та провести роботи швидше.

«В програмі передбачений захід щодо системи оповіщення і це розписано на три роки: 2022 – проєктні роботи, 2023 – закупівля обладнання, 2024 – встановлення системи. Я пропоную звузити термін виконання цих робіт до мінімальних», – озвучив Ілля Юрченко, депутат Южненської міськради.

Міський голова підтримав його пропозицію, зазначивши, що система  оповіщення в місті є, але існує нагальна потреба в її вдосконаленні.

«Стосовно цієї системи є багато питань, які треба вирішити. Сьогодні вона працює, але бувають неполадки, то по вулиці Приморській, то ще десь звук пропадає. Коли війна почалась, ми зробили оповіщення за декілька днів з того, що було. Ніхто ж тоді не закупляв обладнання, тому треба доручити профільному управлінню (правового забезпечення та взаємодії з державними органами) відпрацювати це питання і прискорити виконання цього заходу», – озвучив Володимир Новацький.

Фінансовому управлінню було доручено при підготовці змін до місцевого бюджету на 2022 рік та при складанні проєктів бюджетів на 2023 – 2026 роки передбачити кошти для реалізації заходів програми в межах наявного фінансового ресурсу. Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну комісію з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва, яку очолює депутат Сергій Козак.

Програма розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської ОТГ на 2022 – 2026 роки загалом включає такі напрямки реалізації:

  • забезпечення проведення аварійно-відновлювальних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;
  • забезпечення ефективного управління у сфері цивільного захисту на території Южненської ОТГ;
  • технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту;
  • створення автоматизованої системи централізованого оповіщення населення на території ОТГ;
  • створення місцевого матеріального резерву для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надання невідкладної допомоги  постраждалому населенню;
  • забезпечення ефективної роботи пожежно-рятувальних підрозділів та координації дій під час виникнення надзвичайних ситуацій;
  • підвищення рівня обізнаності населення правил цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.