В Южному депутати погодили два рішення стосовно роботи КП «ЮТКЕ»

Городская хроника

Южненські депутати одноголосно на засіданні сесії 11 серпня надали згоду КП «Южтеплокомуненерго», яке очолює Ігор Чугунников (на фото), на підписання договору про реструктуризацію заборгованості, яка склалася на підприємстві в розмірі 7,7 млн гривень перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ, шляхом розстрочення на 72 місяці. Як зазначив міський голова Володимир Новацький, сьогодні держава дає право на реструктуризацію цього боргу, він утворився на КП «ЮТКЕ» перед постачальником станом на 1 червня 2021 року та на сьогоднішній день не погашений. Як зазначив депутат та голова профільної комісії з питань управління комунальною власністю, ЖКГ, будівництва та транспорту Віталій Розмеріца, «ЮТКЕ» має виплачувати борг рівними частинами кожного місяця.

Крім того, на сесії депутати дали згоду КП «ЮТКЕ» на укладання договору с постачальником («ГК «Нафтогаз Трейдинг»), аби вчасно розпочати новий опалювальний сезон. Це аналогічний договір, який підписувався підприємством минулого року. Вартість природного газу не змінилася, але об’єм, який буде постачатись цьогоріч, зменшиться на 10 відсотків. Міський голова зазначив, що в майбутньому на засіданні сесії планується розглянути питання щодо компенсації різниці тарифу з місцевого бюджету. Минулого року на це було виділено 17 млн гривень. Враховуючи, що в цьому опалювальному сезоні на 10 відсотків буде меншим об’єм споживання, треба запланувати близько 15 млн гривень на датування з бюджету. Місто знову візьме на себе ці фінансові зобов’язання, аби полегшити навантаження на населення – зазначили в управлінні житлово-комунального господарства Южненської міськради. Зараз перед КП «ЮТКЕ» стоїть задача технічно підготуватися до нового опалювального сезону, тому наразі на южненській котельні проводяться необхідні підготовчі роботи.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.