Комісія у складі представників Одеськой РВА перевірила укриття в школах Южного

Городская хроника

Відповідно до розпорядження начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука від 7 липня 2022 року на території Одеського району триває перевірка готовності підвальних та цокольних приміщень у закладах загальної середньої освіти (школи), які можуть використовуватись учасниками навчального процесу в особливий період, як найпростіші укриття. Так, спеціальна комісія у складі представників управління соціально-гуманітарного розвитку Одеської РВА, директорів шкіл із залученням представників батьківського комітету обстежила вищевказані приміщення на території Южненської та Визирської громад. Про це 18 серпня повідомили у пресслужбі Одеської РВА, зазначивши, що в результаті обстежень були складені відповідні акти та надані висновки і рекомендації для усунення недоліків.

Нагадаємо, що в Южному вже прийнято рішення щодо навчання у всіх школах міста. Про це 15 серпня повідомив міський голова Володимир Новацький у своєму відеозверненні на каналі южненського ТБ. Він озвучив, що в новому навчальному році 2022/2023 на 276 учнів менше, ніж було в минулому. Вже сформовано 152 класи в кожній із шкіл, проте одна з них буде проводити уроки для свої учнів у приміщеннях інших освітніх закладів, це пов’зано з питаннями безпеки.

«Вже укомплектовані класи, які будуть працювати онлайн і офлайн, освітній процес буде проходити в змішаному форматі. За основну ми брали побажання батьків. Цьогоріч будуть навчатися 3672 учні, це на 276 дітей менше, ніж минулого року. Сформовано 152 класи, в минулому навчальному році було 162, тобто на 10 класів буде менше. Очно навчатимуться 807 школярів у 40 класах: перша школа – 15 класів (освітній процес буде проходити у приміщеннях другої і третьої шкіл), друга школа – 14 класів, третя школа – 9 класів, четверта школа – 4 класи. Ще можуть бути зміни, але повторюю, що вони будуть несуттєвими, бо всі питання вже відпрацьовані з батьками, вчителями і нашим управлінням освіти», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Комісія у складі представників Одеськой РВА перевірила укриття в школах Южного

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.