В Южному вже третьому депутату не вдалося припинити повноваження достроково

Информ-панорама

Ім’я депутата Южненської міськради VІІІ скликання  і секретаря «земельної» комісії Єгора Смирнова декілька тижнів тому стало відомим на широкий загал далеко за межами нашої громади після низки публікацій в ЗМІ, які викликали резонанс. На сесію 23 серпня на розгляд южненських депутатів було винесено питання щодо дострокового припинення повноважень Єгора Павловича Смирнова, обраного від Одеської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», на підставі його особистої заяви. Проте, як і у випадку з депутатами Денисом Щамбурою та Інною Поляковою, необхідної кількості голосів, аби рішення вступило в силу – не вистачило. Ініціативу Смирнова вийти зі складу депутатського корпусу підтримали тільки 12 міських обранців: Ігор Чугунников, Володимир Новацький, Олександр Ануфрієв, Володимир Сівак, Світлана Дінул, Вадим Яблунівський, Олег Тростян, Андрій Горівенко, Денис Щамбура, Сергій Назаренко, Сергій Потушанський, Ілля Юрченко.

Депутатка Світлана Вишня утрималася під час голосування, а всі інші депутати, які були присутні в залі – просто не голосували з даного питання:

 • Олександр Діденко;
 • Максим Кушнір;
 • Оксана Воротнікова;
 • Олександр Гречкін;
 • Сергій Козак.

Таким чином через відсутність достатньої кількості голосів рішення щодо дострокового припинення депутатських повноважень Єгора Смирнова не прийнято. Він і в подальшому залишиться представником депутатського корпусу Южненської міськради.

Сам Єгор Смирнов на сесії 23 серпня присутній не був, ймовірно, через те, що він наразі перебуває за межами Южного, у складі однієї з військових частин. Там він опинився після відповідного рішення Одеського обласного ТЦК, яким 3 серпня цього року керівництво військкомату відреагувало на суспільний резонанс навколо особи Єгора Смирнова. Його було переведено з Южного для подальшої служби в одну з військових бригад поза межами нашої ОТГ. В ТЦК також зазначили, що стосовно оприлюдненої в ЗМІ інформації про те, що, буцімто, «депутат та воєнком з міста Южне – Смирнов – став доларовим мільйонером під час війни, ще й «пригрів» у ТЦК двох своїх соратників», було ініційовано перевірку правоохоронними органами. Державним бюро розслідування порушено кримінальне провадження. Можливо, саме через такий перебіг подій Єгор Смирнов вирішив достроково припинити свої депутатські повноваження, проте йому цього зробити не вдалося. В депутатському корпусі Южненської міськради партію «Батьківщина» окрім нього представляють також Віталій Розмеріца та Вадим Назаренко. На засіданні сесії 23 серпня їх теж не було.

Нагадаємо, що на початку серпня цього року журналіст, громадський діяч та колишній депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук в своїх публікаціях у Facebook оприлюднив інформацію, що, начебто, Єгор Смирнов став доларовим мільйонером під час війни. Зі слів журналіста, схема злочинних дій депутата була заснована у сприянні в наданні фізичним та юридичним особам земельних ділянок після отримання визначеного ним розміру матеріальної винагороди у вигляді грошових коштів або певного майна (нерухомість, земельна ділянка, тощо). Крім цього, журналіст написав, що южненський депутат на той час проходив «успішно» військову службу в місцевому ТЦК (в Южному) та вирішував питання ухилянтів.

Нагадаємо, що Єгор Смирнов не єдиний депутат Южненської міськради, який вирішив достроково вийти зі складу депутатського корпусу. Раніше таке рішення прийняли Денис Щамбура (партія «НАШІ») та Інна Полякова (партія «Сила людей»). Проте їм також це зробити не вдалося. Щамбура вже декілька разів звертався до свої колег, аби ті підтримали його рішення. В квітні 2021 року це питання до порядку денного не включили і, відповідно, воно розглянуто не було, в червні того ж року питання все-таки розглянули, але тоді більшість депутатів утрималась під час голосування з цього питання. 4 травня цього року, ситуація повторилась (за – 7 голосів, проти – 0, утримались – 11).

Аналогічна ситуація і з Інною Поляковою. Депутати на минулій сесії, 27 липня цього року, розглянули проект рішення про дострокове припинення її депутатскьих повноважень, проте необхідної кількості голосів для того, аби це рішення було прийнято – не вистачило. Тоді утрималися від голосування Олександр Гречкін, Вадим Яблунівський, Олександр Діденко, Вадим Назаренко. Не брав участь в голосуванні Сергій Козак, а депутати Максим Кушнір та Тетяна Сергеева, які з початку засідання були присутні в сесійній залі, пізніше її покинули, тобто під час розгляду цього питання їх не було. Ініціативу Інни Полякової тоді підтримали 11 депутатів, але такої кількості голосів виявилося недостатньо, аби рішення було прийнято і вступило в силу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

13 thoughts on “В Южному вже третьому депутату не вдалося припинити повноваження достроково

 1. Як ці рила набридли.Зробили все можливе щоб місто стало магаданом і не мало еліти і далі продовжують своє срср.

  1. Слышь оно, а ты видела Магадан? Город развивается, строится и процветает. Так что не надо сравнивать дупу с пальцем.

 2. Стидоба!!! Прославився на всю Україну… опозорив наше місто. Так він того і подав заяву бо знав, що свої його все одно не відпустять. Противно. Добре що вказані всі прізвища поіменно!!!

 3. Дуже хотілося нагади южненцям, що саме ця людина претендувала на посаду міського голови. А тепер згадайте свій вибір біля скриньки для голосування, шановні виборці!

 4. Нахрен с пляжа всех
  Воротникова, гречкин не боятся? Послевоенное время, у мальчишек оружие и жажда справедливости, которой нет из-за тех же гречкиных..

 5. А “ЗА” проголосовали прям честнейшие люди города. Такие же охламоны. Всех сраной метлой вон.

 6. Да как то странно выглядит эта ситуация в депутатском корпусе,есть у кого учиться, учителя в Верховной Раде.

 7. Муравский Николай Степанович -Заслуженный учитель Украины. :

  Уважаемые жители г.Южный! Мой сын , Муравский Николай Николаевич, на протяжении своей депутатской деятельности, впервые за 40 лет, вкрыл эту “раковую опухоль”, пытался до вас достучаться, на вы были слепы и глухи, тупо ставили лайки всем этим негодяям. Вы упорно их выбирали, лебезили, ползали и делаете это до сих пор. Теперь наслаждайтесь тем, что выбрали. Верю, что ветер правды и справедливости навсегда унесёт негодяев на свалку истории.

 8. Муравский Николай Степанович -Заслуженный учитель Украины :

  Вы правы, но люди пока не осознают.

 9. Стид і сором “депутатам”, які не проголосували за зняття смирнова: воротнікова, кушнір, гречкін та діденко !!!! ціна вам “нуль”

  1. Так диденко и два кушнира подвязывались у васильковского , волонтерили , …… для себя успешно , все по старой схеме , ничего не нужно придумывать

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.