В Южному волонтери звернулись в поліцію через вандалізм на Еспланаді пам’яті

Информ-панорама

В понеділок, 29 січня, волонтери штабу «Незламні», за ініціативи яких восени минулого року в нашому місті була встановлена Еспланада пам’яті з банерами загиблих військовослужбовців Южненської ОТГ, повідомили, що в черговий раз зафіксували на об’єкті наслідки вандалізму. Невідомі подряпали світлини військовослужбовців, зокрема 25-річного бойового медика Сергія Мазурова, якого громада поховала 16 листопада 2023 року. Такі ж подряпини видно і на фотографії 45-річного Олексія Бойка, з ним южненці попрощалися 13 грудня 2022 року.

«Вчора, 28 січня, було виявлено акт вандалізму. Займаємося вирішенням цього питання та пошуком нелюдів, які це зробили. Друзі, не будьте байдужі, якщо ви бачите, що на Еспланаді пам’яті відбувається щось підозріле, робіть зауваження, фото, знімайте відео, викликайте поліцію. Хлопці віддали найцінніше, що мали – власне життя. За всіх нас! За нашу свободу! Дуже важливо, щоб кожен з нас робив усе, щоб не зрадити пам’ять про Захисників України», – говориться в повідомленні штабу в Facebook.

Крім цього, 27 січня до волонтерів звернулися родичі загиблих Героїв, повідомивши, що з Еспланади памʼяті зникають квіти. Переглянувши відеозапис з камери відеоспостереження, яка змонтована поряд з об’єктом, представники штабу побачили на кадрах жінку, яка збирала з ваз, що встановлені біля світлин бійців, свіжі квіти, як припускають в штабі, для їхнього подальшого продажу. Цей факт обурив багатьох користувачів в соцмережах, адже відео поширили вчора на декількох пабліках Южного та Одеси.

«Можливо, хтось впізнав по одежі цю жінку чи володіє будь-якою інформацію про неї, будемо вдячні. Вчора ми написали заяву до поліції. Пошуки жінки тривають. Ми зробимо все можливе, щоб винні були притягнуті до відповідальності», – зазначили в штабі «Незламні».

Нагадаємо, Еспланада пам’яті була створена в Южному за ініціативи волонтерського штабу «Незламні» та небайдужих людей, які долучилися фінансово. Її відкриття відбулося 1 жовтня, в День Захисників та Захисниць. Після відкриття цей об’єкт доповнювали декілька разів новими банерами зі світлинами наших полеглих Героїв (на сьогодні об’єкт налічує 45 світлин).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному волонтери звернулись в поліцію через вандалізм на Еспланаді пам’яті

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.