Загинув, рятуючи побратимів: в Южному попрощалися з військовим Вадимом Яремчуком (фото)

Городская хроника

На захист Батьківщини Вадим Миколайович Яремчук став ще в 2016 році, беручи участь в АТО. Указом Президента України тоді був нагороджений відзнакою “За участь в антитерористичній операції”, як Захисник суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО в Донецькій та Луганській областях. Досвідчений, хоробрий, жертовний, завжди готовий прийти на допомогу… Вадим Миколайович загинув на полі бою, потрапивши під ворожий мінометний обстріл, рятуючи своїх побратимів. Герою навіки 37 років, свій останній день народження він відзначив 4 січня цього року.

Прощання з Воїном відбулось в понеділок, 29 січня, на центральній площі біля пам’ятника Захисникам Вітчизни. Провести в останню путь бійця прийшли його батьки, родичі, однокласники, друзі, побратими, представники міської влади та небайдужі жителі громади. Присутні вшанували пам’ять полеглого Героя хвилиною мовчання.

Вадим Яремчук, 1987 року народження, загинув 22 січня 2024-го в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області. Він був інспектором прикордонної служби вищої категорії, начальником третього відділення інспекторів прикордонної служби третьої прикордонної застави другої прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини 9938, штаб-сержантом. Під час церемонії прощання Южненський міський голова Володимир Новацький озвучив, що Вадим Яремчук став 47 жителем нашої громади, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Вадим Миколайович полюбляв спорт, займався в місцевому клубі кікбоксингом. Олег Барков, головний тренер ДЮСК «Кемпо» та віцепрезидент Федерації кікбоксингу України WAKO запам’ятав загиблого військовослужбовця, як світлу та неймовірно добру людину.

Олег Барков: «Вадим вже третій мій учень, який загинув на цій клятій війні. Коли він останній раз приїздив у відпустку, то зателефонував мені, спитав, чи можна йому прийти на тренування, запитував чи змінився розклад в нашому клубі. Він завжди приходив раніше всіх, аби поспілкуватися з іншими спортсменами, з дитинства він займався карате, в нашому клубі почав займатися кікбоксингом. Неодноразово брав участь у змаганнях. Був людиною відкритою, добродушною. Мені дуже-дуже жаль, що ми його втратили!».

Панахиду за загиблим провів священнослужитель храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ Микола Віщун. Жителі Южненської ОТГ проводжали свого Героя, стоячи на колінах, і ніколи не забудуть про його подвиг. 29 січня в нашій громаді оголошений Днем жалоби. Державні прапори в місті у зв’язку з трауром приспущені.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Загинув, рятуючи побратимів: в Южному попрощалися з військовим Вадимом Яремчуком (фото)

  1. Уже 47 фотографий. Ни одного сына чиновника, ни одного мажора, ни одного активиста-патриота, ни одного родственника сотрудника военкомата, ни одного полицейского, ни одного депутата. Все – простые парни с завода и порта, практически все – русскоязычные.

  2. Так и есть. Более того, большинство этих парней учились в 1 и 2 школах, на которые пару лет назад донести руководство 4 школы какой-то депутатше Пипе аж в Киев, мол говорят на русском там, патриотов не воспитывают. Но время все показало кто истинный патриот. А активисты и депутаты даже на похороны не всегда приходят, другое дело устроить срач на сессиях, лицом поторговать на телевидении, на это время находят.

  3. А тем временем полиция не может бабу поймать которая тырит цветы. Святого ничего нет совсем.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.