южне олімп

В Южному волонтери розпочали сезон вечорів української пісні, аби зібрати кошти на тепловізор

Информ-панорама

В неділю, 14 травня, в центрі міста на площі Перемоги учасники музичного гурту «Штаб волонтерів» вдруге в цьому році заспівали українських пісень просто неба. Ціль волонтерів – зібрати кошти на потреби ЗСУ. Такі вуличні концерти Штаб розпочав ще влітку минулого року, спочатку проводилися вони в парку Приморському, пізніше локацію було змінено на центр міста. Як повідомили 15 травня на сторінці Штабу волонтерів Южненської ОТГ у Facebook, наразі триває збір коштів на придбання тепловізора для військових, які захищають Україну під населеним пунктом Мар’їнка Донецької області. Із необхідних 70 000 гривень зібрано близько 41 000. 14 травня під час вуличного концерту волонтерам завдяки пожертвам глядачів вдалося зібрати 1 502 гривні, минулого тижня під час аналогічного заходу – 2 200 гривень. Аби зібрати всю суму, Штаб у вівторок, 16 травня, проведе розіграш, на який виставлено два лоти.

«Вчора співали для збору на тепловізор для захисників під Мар’їнку. Нагадуємо, що буквально за добу закінчиться наш розіграш із двома унікальними лотами: прапором, підписаним захисниками із 46-ї бригади і шевроном. Для участі в розіграші зробіть внесок у 100 гривень у нашу МоноБанку з коштами на тепловізор для 46-ї бригади. Правила прості, ви: переказуєте 100 гривень на картку 53-75-41-12-05-75-89-93; ставите “+” у коментах під постом з розіграшем або на сторінці у Facebook, або Instagram (не дублюйте, будь ласка). Плюси ми номеруємо і у вівторок (16 травня) проведемо розіграш двох лотів (відео, звісно, опублікуємо). Більше плюсиків — більше шансів на виграш! Тобто, якщо ви переказуєте більшу суму, наприклад 500 гривень, то вказуйте кількість 5+ і вам буде присвоєно 5 номерів для участі в лотереї. Не забудьте зберегти скріни транзакцій», – зазначили в Штабі волонтерів.

Ціль: 70 000 гривень. Номер картки банки: 53-75-41-12-05-75-89-93.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.