В Южному відновили будівництво на майданчику в парку Приморському (фото)

Информ-панорама

В парк Приморський завезли будівельні матеріали, аби продовжити благоустрій дитячого майданчику, будівництво якого розпочалось в листопаді 2021 року. Наразі територія огороджена, вхід на ігрову зону обмежений. Левова частка робіт там була виконана, але покриття зробити не встигли. Як пояснювали нам тоді в управлінні капітального будівництва, всі заплановані за договором будівельні роботи з низки причин закінчити не вдалося, оскільки далася взнаки холодна дощова погода наприкінці 2021-го, через що було прийнято рішення відкласти низку заходів на весну 2022-го, але пізніше однією з причин стало введення воєнного стану. Через повномасштабну війну будівництво цього об’єкту, як і низки інших в місті, було призупинено, оскільки фінансувати з місцевого бюджету цей вид робіт на той час забороняв уряд. На території майданчика були розклеєні листівки з попередженням про те, що будівельні роботи на об’єкті не закінчені і відвідувати його поки не варто, адже покриття тут – бетонне, що могло призвести до травм в дітей.

Навесні цього року стало можливим фінансувати цей вид робіт завдяки змінами, які були внесені у відповідну Постанову Кабміну. Тому УКБ провело коригування кошторисів, оголосило нові тендери на вибір підрядників та відновило ремонти на декількох об’єктах: вже завершена реконструкція проїзду за ПК «Дружба», на фінальній стадії – біля «Укрпошти», і до кінця цього року планується завершити роботи на дитячому майданчику в парку Приморському (як зазначається на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro – будівництво буде завершувати підрядна організація ТОВ «РБК Країна» (розпочинала роботи  2021 році фірма «Зума Україна»).

В технічному завданні вказано, що підрядник має виконати такі роботи:

  • улаштування безшовного гумового покриття товщиною 18 мм;
  • улаштування перильного огородження з нержавіючої сталі на пандусах;
  • здійснити висадку декількох десятків дерев-саджанців (катальпа, липа, павловнія)

Роботи підрядна організація має завершити до кінця листопада цього року. Зазначимо, що цей майданчик досі не введений в експлуатацію, адже будівельні роботи не завершені, однак ігрова зона користуються популярністю серед южненців і малеча почала використовувати комплекс та гойдалки одразу, як їх змонтували. Через це спеціалісти УКБ вже неодноразово фіксували пошкодження. Навесні цього року підрядник в межах своїх гарантійних зобов’язань за власний кошт замінив зламані конструкції на нові. Але одна з них на сьогоднішній день вже має неприглядний зовінішній вигляд, зокрема гойдалка «Гніздо».

Після завершення благоустрою цей майданчик управління капітального будівництва передасть на баланс комунального підприємства «Екосервіс» для подальшого обслуговування.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.