В Україні скасоване ДПА, але деякі класи пройдуть тестування

Без рубрики

Випускники початкової, базової та середньої школи (4, 9 та 11 класів) не складатимуть державну підсумкову атестацію (ДПА). Однак після закінчення війни Український центр оцінювання якості освіти планує розгорнути серію обʼєктивних досліджень знань. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України в середу, 27 вересня.

“Зараз у нас є домовленість про те, що у перспективі намагатимемось повертати ДПА на всіх рівнях загальної середньої освіти: для початкової школи (після 4 класу), для базової школи (після 9 класу) та для випускників зі школи (11 класу)”, – розповів голова комітету освіти, науки та інновацій Верховної Ради Сергій Бабак.

Зокрема, вже цього навчального року Український центр оцінювання якості освіти проведе пілотування системи Державної підсумкової атестації для учнів після 4 класу на визначеній кількості учнів.

“Магістрально ми хочемо забезпечити такий механізм (проведення ДПА – ред.), адже тоді держава отримуватиме інструмент одночасного зрізу знань на трьох рівнях загальної середньої освіти. Це допоможе приймати правильні управлінські рішення щодо вдосконалення тієї чи іншої ланки”, – додав він.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.