Повідомлення про замінування ТЦ “Плаза” в Южному виявилося неправдивим (фото)

Городская хроника

Працівників та відвідувачів торгового центру «Плаза» 28 вересня пообіді евакуювали через те, що в поліцію надійшло анонімне повідомлення про замінування ТЦ. Як розповіли Yuzhny.info підприємці, які здійснюють діяльність в цьому центрі, близько 13:00 охорона ТЦ повідомила про необхідність покинути будівлю. За словами однієї з працівниць, люди виходили спокійно, паніки не спорстерігалось. На місце події прибули вибухотехніки, слідчо-оперативна група територіального відділення поліції та карета швидкої допомоги. Спочатку люди стояли неподалік від «Плази» на території парковки транспорту і спостерігали за ситуацією, згодом поліцейські звернулись до них з вимогою відійти якомога далі від об’єкту. В поліції нам сказали, що проводиться перевірка ТЦ на наявність вибухового пристрою. Евакуювали і персонал супермаркету «Копійка».

ОНОВЛЕНО: В поліції Yuzhny.info розповіли, що повідомлення про замінування виявилося неправдивим, вибуховий пристрій в результаті перевірки будівлі та території навколо ТЦ – не виявлено. Для здійснення перевірки було евакуйовано 123 особи. Наразі ТЦ “Плаза” і супермаркет “Копійка” відновили свою роботу. Особу того, хто анонімно звернувся з хибним повідомленням про замінування торгового центру поки що не встановлено, правоохоронці продовжують роботу в цьому напрямку.

Неправдиві повідомлення про замінування зазвичай кваліфікують за ст. 259 КК України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Так, відповідно до закону, за неправдивий виклик аварійно-рятувального формування, поліції, екстреної медичної допомоги українцям загрожує штраф від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів (850-3 400 гривень) або ж позбавлення волі від 4 до 8 років.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “Повідомлення про замінування ТЦ “Плаза” в Южному виявилося неправдивим (фото)

      1. Аноним, стопудово это эта с*ка под логином оля решила от Ленина избавится. 🙂

  1. Днем там три колеки в привате. Кому та плаза нужна. Понятно, что неправдивой. Вопрос в другом, что сделано к розыску?

  2. Петр Князь первый туалета на проспекте :

    Местная школота решила позабавиться ? Удаленка делает свои дела

  3. Алё, админ! Что за хрень, почему исправляет слова до неузнаваемости состава предложения!!!??? Пишу – НаГадил в душу, исправили на- Напомнил.

  4. никто ничего не исправлял, посмотрите внимательнее на свой комментарий, прежде чем бросать обвинения в адрес админа.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.