В Южному відмовилися від висадки дерев задля економії бюджетних коштів

Информ-панорама

В місті планувалось реалізувати захід з озеленення території, який передбачав висадку дерев. На це в місцевому бюджеті було перебачено 190 тисяч гривень. Проте на комунальному підприємстві «Екосервіс» вирішили відмовитися від висадки саджанців. Це ініціатива директора КП Андрія Горівенко. Він повідомив Yuzhny.info, що ця сума грошей була запланована ще до початку повномасштабної війни. Він вважає, що наразі, в умовах воєнного стану, витрачати кошти на придбання дерев – недоцільно і цей захід не є першочерговим. З пропозицією зекономити бюджетні кошти він звернувся до керівництва управління житлово-комунального господарства Южненської міськради. Очільник УЖКГ Дмитро Любівий підтримав таке рішення. Планувалося висадити на території міста близько 200 дерев. Цей захід відтермінували на невизначений час, а заплановані кошти залишаться в місцевій казні.

Одночасно з цим озеленювачі КП «Екосервіс» вже неодноразово за власний кошт висаджували рослини, долучалися до доброї справи і южненці. Деякі з наших жителів з початку повномасштабної війни почали приносити комунальникам саджанці на безкоштовній основі. Декілька днів тому працівниця КП Олена за власною ініціативою придбала та висадила кущі троянд в парку Приморський. Працівники підприємства вкотре закликають містян та гостей Южного дбайливо ставитись до квітників, не шкодити рослинам і не красти їх.  

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному відмовилися від висадки дерев задля економії бюджетних коштів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.