В Южному відбулась видача «гуманітарки» від Червоного Хреста та РВА

Информ-панорама

В Координаційно-гуманітарному штабі нашої громади, який розміщений в ПК «Дружба», відбулась видача чергової гуманітарної допомоги у вигляді продуктових боксів, жіночих наборів гігієни та дитячого харчування (до 1 року). Про це повідомили на сторінці штабу в Facebook. «Гуманітарку» отримали 36 сімей ВПО, в яких проживає від трьох осіб (в тому числі багатодітні родини).

«Южненська міська територіальна громада висловлює подяку організації Товариства Червоного Хреста України та Одеській районній військовій адміністрації за надану гуманітарну допомогу», – говориться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку лютого в штабі пройшла благодійна акція: роздавали одяг, взуття, дитячі приналежності всім, хто цього потребує. Зазвичай в штабі надавали речі внутрішньо переміщеним особам, але тепер запрошують і южненців. З перших днів війни жителі нашої громади відреагували на заклик про допомогу спочатку для військових, згодом і для вимушених переселенців, які почали прибувати в наше місто. Тоді южненці активно почали приносити в ПК одяг, дитячі візочки, іграшки, взуття і роблять це по сьогоднішній день. Речей назбиралось дуже багато, тому було прийнято рішення щомісяця проводити подібну акцію під назвою «Допоможемо тим, хто допомагає» та запрошувати як ВПО, так і жителів Южненської ОТГ. Для зручності на першому поверсі передбачили примірочні. Речі роздають безкоштовно.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.